Lista form dostaw

Informacje podstawowe
Status zamówienia Status zamówienia

Zaloguj się aby zobaczyć status zamówienia. Zobacz - status zamówienia

Czas dostarczenia Czas dostarczenia

W ofercie sklepu oferujemy towary dostępne od ręki, jak i w opcji terminowej z określonym czasem oczekiwania. Czas oczekiwania jest wskazany w opisie poszczególnych produktów. Jeśli zależy Państwu na szybszej wysyłce lub zakupach w placówce stacjonarnej zapraszamy do zapoznania się z zakładką ‘Dostępność 24h’.

W przypadku pozostałych produktów są one sprowadzane z mennicy na podstawie Państwa zamówień i czas oczekiwania może być dłuższy. Czas oczekiwania na produkt liczony jest w dniach roboczych od dnia złożenia zamówienia. W przypadku opóźnień w dostawie powstałych po stronie mennicy zostaną Państwo o tym fakcie poinformowany w odrębnym komunikacie e-mail.

Wysyłka z innym zamówieniem Wysyłka z innym zamówieniem

WYSYŁKA Z INNYM ZAMÓWIENIEM
W momencie składania zamówienia istnieje możliwość wybrania opcji "połącz z innym zamówieniem", w przypadku wyboru tej opcji ponoszą Państwo jedynie koszt ubezpieczenia zamówienia łączonego, niezbędne jest posiadanie zarejestrowanego konta zakupowego. Informujemy, że aby skorzystać z tej opcji zamówienia muszą być złożone w ramach tego samego sklepu, na te same dane osobowe, w tej samej walucie oraz być na takim samym etapie realizacji.

Po wydruku dokumentów sprzedażowych oraz w przypadku braku innych aktywnych zamówień nie ma możliwości ich połączenia, niezbędne jest uiszczenie w tej sytuacji kosztu wysyłki.

Wyjątki w łączeniu zamówień Wyjątki w łączeniu zamówień

 • zamówienia z różnych sklepów (Metale Lokacyjne, Wyroby Mennicze, Metal Market Europe) nie mogą być łączone;
 • zamówienia telefoniczne nie mogą być łączone z zamówieniami on-line (istnieje możliwość powiększenia zamówienia telefonicznego, ale przed wydrukowaniem paragonu - status pakowane, spakowane i oczekuje na termin wysłania oznacza, że paragon został wydrukowany);
 • zamówienia zrealizowane w różnych walutach nie moga być połączone.

Realizacja zamówienia może się wydłużyć w przypadku kiedy Realizacja zamówienia może się wydłużyć w przypadku kiedy

 • w jednym zamówieniu znajdą się produkty z różnymi terminami dostępności - ostateczny termin realizacji całego zamówienia dotyczy zawsze produktu z dłuższym terminem realizacji;
 • wybiorą Państwo opcję łączenia zamówień - wybierając tę opcję dostawy unikną Państwo dodatkowego kosztu transportu, natomiast czas realizacji całego zamówienia wydłuży się o czas potrzebny na sprowadzenie produktu z najdłuższym terminem oczekiwania.

Najważniejsze informacje Najważniejsze informacje

Realizacja zamówienia rozpoczyna się od momentu jego potwierdzenia i opłacenia przez klienta. Umowa sprzedaży zostaje zawarta pod warunkiem dokonania przez Klienta płatności całej kwoty wynikającej z Zamówienia, to jest ceny, kosztów Dostawy oraz wszelkich innych kosztów wykonania Umowy sprzedaży w terminie nieprzekraczającym 2 dni roboczych.Prosimy pamiętać, że przelewy bankowe mogą być księgowane przez banki z dużym opóźnieniem, co może znacząco wydłużyć proces wysyłki.

Zamówienia składane w nocy oraz w dni wolne od pracy rezerwują towar w magazynie dopiero w momencie potwierdzenia zamówienia. W przypadku produktów w dostawie terminowej nie ma możliwości wybrania płatności "za pobraniem".

Podawany przewidywany czas wysyłki zamówienia na dany produkt nie stanowi elementu oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Kurierzy są pracownikami firm kurierskich, które współpracują ze sklepem metalmarket.eu. Nie mamy bezpośredniego wpływu na jakość pracy poszczególnych kurierów, możemy jedynie składać skargi na opóźnienia z winy kurierów, drogą przewidzianą w umowie pomiędzy nami a firmą kurierską.

Informacje dodatkowe
Dostępność towaru Dostępność towaru

Informacja o dostępności towaru wyświetla się w naszym sklepie przy produkcie w kilku miejscach: na liście towarów z wybranej kategorii (monety, sztabki itp.) oraz na stronie z wybranym produktem (karta produktu).

Dodatkowo na karcie produktu publikujemy informację o stanie naszego magazynu, który jest aktualizowany automatycznie kilka razy w ciągu dnia (przeczytaj poniżej informację w jaki sposób przeprowadzamy aktualizację stanów magazynowych).

Termin wysyłki Termin wysyłki

Wysyłki zamówień realizujemy bezpośrednio po otrzymaniu płatności, odbywa się to zwykle w ciągu 1-2 dni roboczych (dotyczy produktów, które mamy na magazynie, w innym przypadku należy uwzględnić czas potrzebny na sprowadzenie zamówionego przez Państwa produktu, który jest podany na karcie towaru).

Moment wysyłki zamówienia określamy na podstawie naszego stanu magazynu, spodziewanych dostaw oraz informacji uzyskanych od dostawców. Dokładamy wszelkich starań by informacje o terminach wysyłki znajdujące się na naszej stronie internetowej były rzetelne. Istnieje wiele czynników, które mogą mieć wpływ na proces wysyłki (niedokładne informacje, błędy techniczne, przeszkody logistyczne itp.), które mogą zarówno skrócić jak i wydłużyć czas realizacji zamówienia. Nasi konsultanci poinformują Państwa o ewentualnie wydłużającym się czasie realizacji zamówienia.

Uaktualnianie informacji o stanie magazynu Uaktualnianie informacji o stanie magazynu

Aktualizacji stanu naszego magazynu dokonujemy kilka razy w ciągu dnia roboczego. Produkty, które posiadamy w danym momencie w magazynie oznaczamy informacją "termin wysyłki - 1 dzień". Pozostałe towary posiadają termin wysyłki zgodny z informacją przekazaną od naszych dostawców.

Większość produktów znajdujących się na naszej stronie internetowej jest dostępna w dostawie natychmiastowej. Jeżeli przedmiot jest niedostępny staramy się możliwie szybko uzupełnić braki, proszę pamiętać, że produkty poszukiwane przez kolekcjonerów szybko znikają ze strony. Zawsze warto wcześniej zamówić interesujący Państwa produkt, aby uniknąć rozczarowania.

Objaśnienie oznaczeń przy produktach Objaśnienie oznaczeń przy produktach
 • "Wysyłka 24 H" – towar znajduje się w magazynie, przygotowanie do wysyłki trwa do 24 godzin. *Koniecznie przeczytaj powyżej jak działa nasza aktualizacja stanów magazynowych.
 • do 7 dni – brak towaru w naszym magazynie lub towar w trakcie dostawy. Sprowadzamy go w 7 dni roboczych.
 • do 14 dni – brak towaru w naszym magazynie lub towar w trakcie dostawy. Sprowadzamy go w 14 dni roboczych.
 • do 22 dni – brak towaru w naszym magazynie lub towar w trakcie dostawy. Dostawa towaru zazwyczaj odbywa się w ciągu 21 dni roboczych.
 • do 30 dni – brak towaru w naszym magazynie, oferta dotyczy towarów w przedsprzedaży. Dotyczy nowości, poniżej więcej informacji.
 • do 47 dni – brak towaru w naszym magazynie, oferta dotyczy towarów w przedsprzedaży. Dotyczy nowości, poniżej więcej informacji.
 • "Nowość" – premiera produktu (nie posiada zdjęcia i nie jest znana cena); mennica zniosła embargo na wizerunek, natomiast sprzedaż jest niemożliwa. O przewidywanej dacie sprzedaży informujemy w opisie produktu (karta produktu).
 • "Towar niedostępny" – produkt limitowany, którego cały nakład został wyprzedany w mennicy i jest poszukiwany przez kolekcjonerów. Produkt ten może szybko zniknąć z oferty naszego sklepu.

Uwaga! Informacja o dostępności towaru (czasie realizacji) nie stanowi oferty lub elementu oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Pakowanie przesyłek Pakowanie przesyłek

Paczki pakujemy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i w możliwe anonimowy sposób, tak aby kurierzy nie mieli wiedzy o przewożonych towarach. Towar zabezpieczony jest we właściwy sposób poprzez odpowiednie wypełnienie przesyłki. W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń co do sposobu zapakowania zapraszamy do zgłaszania swoich uwag naszym konsultantem poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Zwroty Zwroty

Klient zobowiązany jest do podania pełnego i poprawnego adresu dostawy. W innym przypadku przesyłka może nie zostać doręczona, a produkt zwrócony do sklepu. Przy ponownej wysyłce Klient zostanie obciążony dodatkowymi kosztami równymi kosztom przesyłki za zwrócony towar.

Dla UPS koszt zwrotu wynosi ok 50 zł, dla pozostałych przewoźników wynosi tyle samo co wysyłka.

Przesyłki krajowe
Poczta Polska Pocztex Kurier - automat/punkt odbioru pocztex pocztex Poczta Polska Pocztex Kurier - automat/punkt odbioru
pocztex

Poczta Polska Pocztex Kurier - doręczenie do automatu lub punktu odbioru

Przesyłki doręczane są najczęściej po drugim lub trzecim dniu roboczym od dnia nadania, jedynie w dni robocze, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Kwota maksymalna na jaką można złożyć zamówienie do punktu odbioru wynosi 20 000 zł. Kwota maksymalna na jaką można złożyć zamówienie za pobraniem do punktu odbioru wynosi 5.000 zł.


11,00 zł

Przedpłata na konto bankowe

(posiadamy konto w banku PKO BP oraz CITI Bank Handlowy)

11,00 zł

Przelew natychmiastowy online

(płatność realizowana przez system płatności PayU . Przy tym sposobie płatności doliczana jest prowizja analogicznie 2% lub 1%)

W przypadku nieodebrania przesyłki za pobraniem Klient zostanie obciążony kosztem jaki wygenerował powrót paczki do magazynu (wyliczany każdorazowo w oparciu o wartość przesyłki) oraz kosztem ponownego nadania przesyłki i jej ubezpieczenia (ubezpieczenie stanowi 0,1 % wartości zamówienia). Kwota ta zostanie obliczona i zaksięgowana jako saldo ujemne z koniecznością uregulowania stosownej należności przy kolejnej transakcji. W przypadku złożenia zamówienia za pobraniem na kwotę przekraczającą wartość 5.000 PLN sklep zastrzega możliwość wstrzymania realizacji i zmienienia formy płatności na przedpłatę. Sklep zastrzega możliwość ubiegania się o zwrot kosztów które powstały w związku z nieodebraniem przesyłki pobraniowej przez Klienta również w sytuacji gdy Klient nie będzie składał kolejnych zamówień." Do każdej przesyłki jest doliczany dodatkowy koszt stanowiący pełne ubezpieczenie zamówienia. Koszt ubezpieczenia wynosi 0,1 % wartości złożonego zamówienia. Aby uzyskać informacje związane z swoją paczką po nadaniu należy kontaktować się bezpośrednio z infolinią pamiętaj przygotuj swój numer paczki przed połączeniem.

Poczta Polska (+48) 438 420 600

Poczta Polska Pocztex Kurier doręczenie pod wskazany adres odbioru pocztex pocztex Poczta Polska Pocztex Kurier doręczenie pod wskazany adres
pocztex

Poczta Polska Pocztex Kurier doręczenie pod wskazany adres

Przesyłki doręczane są najczęściej po drugim lub trzecim dniu roboczym od dnia nadania, jedynie w dni robocze, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Kwota maksymalna na jaką można złożyć zamówienie do punktu odbioru wynosi 10 000 zł.


11,00 zł

Przedpłata na konto bankowe

(posiadamy konto w banku PKO BP oraz CITI Bank Handlowy)

11,00 zł

Przelew natychmiastowy online

(płatność realizowana przez system płatności PayU . Przy tym sposobie płatności doliczana jest prowizja analogicznie 2% lub 1%)

26,00 zł

Gotówka/Pobranie (Kwota pobrania tylko do wartości 10 000 zł)

(płatność przy odbiorze przesyłki)

Do każdej przesyłki jest doliczany dodatkowy koszt stanowiący pełne ubezpieczenie zamówienia. Koszt ubezpieczenia wynosi 0,1 % wartości złożonego zamówienia. Aby uzyskać informacje związane z swoją paczką po nadaniu należy kontaktować się bezpośrednio z infolinią pamiętaj przygotuj swój numer paczki przed połączeniem.

Poczta Polska (+48) 438 420 600

Poczta Polska Pocztex Kurier do automatu lub punktu odbioru za pobraniem pocztex pocztex Poczta Polska Pocztex Kurier do automatu lub punktu odbioru za pobraniem
pocztex

Poczta Polska Pocztex Kurier do automatu lub punktu odbioru za pobraniem

Informujemy, że zgodnie z wymogami Poczty Polskiej odnośnie wysyłek za pobraniem, Klient dokonujący zakupu towarów powyżej 4,5 tys. PLN zobligowany jest do uzupełnienia danych Klienta, który realizuje transakcję. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu Klient powinien uzupełnić dane osobowe o PESEL, numer i serię dokumentu tożsamości.

Przesyłki doręczane są najczęściej po drugim lub trzecim dniu roboczym od dnia nadania, jedynie w dni robocze, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Kwota maksymalna na jaką można złożyć zamówienie do punktu odbioru wynosi 2 000 zł.


26,00 zł

Przedpłata na konto bankowe

(posiadamy konto w banku PKO BP oraz CITI Bank Handlowy)

26,00 zł

Przelew natychmiastowy online

(płatność realizowana przez system płatności PayU . Przy tym sposobie płatności doliczana jest prowizja analogicznie 2% lub 1%)

26,00 zł

Gotówka/Pobranie (Kwota pobrania tylko do wartości 10 000 zł)

(płatność przy odbiorze przesyłki)

W przypadku nieodebrania przesyłki za pobraniem Klient zostanie obciążony kosztem jaki wygenerował powrót paczki do magazynu (wyliczany każdorazowo w oparciu o wartość przesyłki) oraz kosztem ponownego nadania przesyłki i jej ubezpieczenia (ubezpieczenie stanowi 0,1 % wartości zamówienia). Kwota ta zostanie obliczona i zaksięgowana jako saldo ujemne z koniecznością uregulowania stosownej należności przy kolejnej transakcji. W przypadku złożenia zamówienia za pobraniem na kwotę przekraczającą wartość 10.000 PLN sklep zastrzega możliwość wstrzymania realizacji i zmienienia formy płatności na przedpłatę. Sklep zastrzega możliwość ubiegania się o zwrot kosztów które powstały w związku z nieodebraniem przesyłki pobraniowej przez Klienta również w sytuacji gdy Klient nie będzie składał kolejnych zamówień." Do każdej przesyłki jest doliczany dodatkowy koszt stanowiący pełne ubezpieczenie zamówienia. Koszt ubezpieczenia wynosi 0,1 % wartości złożonego zamówienia. Aby uzyskać informacje związane z swoją paczką po nadaniu należy kontaktować się bezpośrednio z infolinią pamiętaj przygotuj swój numer paczki przed połączeniem.

Poczta Polska (+48) 438 420 600

InPost Kurier — standard inpost inpost InPost Kurier — standard
inpost

InPost Kurier — standard

Czas dostawy zajmuje przeciętnie 1-2 dni robocze. Realizujemy zamówienia do kwoty maksymalnej 10 000 zł.


11,00 zł

Przedpłata na konto bankowe

(posiadamy konto w banku PKO BP oraz CITI Bank Handlowy)

11,00 zł

Przelew natychmiastowy online

(płatność realizowana przez system płatności PayU . Przy tym sposobie płatności doliczana jest prowizja analogicznie 2% lub 1%)

Do każdej przesyłki jest doliczany dodatkowy koszt stanowiący pełne ubezpieczenie zamówienia. Koszt ubezpieczenia wynosi 0,1 % wartości złożonego zamówienia. Aby uzyskać informacje związane z swoją paczką po nadaniu należy kontaktować się bezpośrednio z infolinią pamiętaj przygotuj swój numer paczki przed połączeniem.

Inpost kontakt telefoniczny 722 444 000 lub 801 400 100

InPost Paczkomaty inpost inpost InPost Paczkomaty
inpost

InPost Paczkomaty

Oferta dotyczy przesyłek o wartości bez górnego limitu. Uwaga: Wysyłka zamówień powyżej wartości 20 000 zł może się odbyć w kilku podzielonych paczkach, każda otrzyma indywidualny numer trackingu umożliwiający śledzenie przesyłki na oficjalnych stronach przewoźnika. Czas dostawy zajmuje przeciętnie 1-2 dni robocze.


11,00 zł

Przedpłata na konto bankowe

(posiadamy konto w banku PKO BP oraz CITI Bank Handlowy)

11,00 zł

Przelew natychmiastowy online

(płatność realizowana przez system płatności PayU . Przy tym sposobie płatności doliczana jest prowizja analogicznie 2% lub 1%)

W celu skorzystania z promocji Klient zobowiązany jest do podania pełnego i poprawnego adresu dostawy, adresu paczkomatu oraz polskiego numeru komórkowego, zarejestrowanego w polskiej sieci mobilnej. W innym przypadku przesyłka nie zostanie wysłana, a klient może zostać obciążony innymi kosztami jak i brakiem możliwości skorzystania z promocji. Do każdej przesyłki jest doliczany dodatkowy koszt stanowiący pełne ubezpieczenie zamówienia.

Koszt ubezpieczenia wynosi 0,1 % wartości złożonego zamówienia. W przypadku wyboru opcji płatnej wysyłki zamówienia nie będą łączone. Zamówienia będą łączone jedynie w przypadku wybrania w momencie składania opcji "połącz z innym zamówieniem". Zamówienia muszą być złożone w ramach tego samego sklepu, z tego samego konta zakupowego oraz na te same dane, a także muszą być na takim samym etapie realizacji. Jeśli nastąpiła płatność za wysyłkę nie ma możliwość zwrotu tej opłaty na konto czy saldo klienta. W przypadku, gdy wybrany przez Państwa paczkomat jest przepełniony przesyłka może trafić do pobliskiego Punktu Odbioru Paczek (POP InPost).

W tej sytuacji prosimy o kontakt z firmą InPost. Po zrealizowaniu zamówienia, sklep udostępni numer przesyłki oraz możliwość jej śledzenia na stronie przewoźnika. Aby to zrobić należy użyć linku znajdującego się tutaj. Aby uzyskać informacje związane z swoją paczką po nadaniu należy kontaktować się bezpośrednio z infolinią pamiętaj przygotuj swój numer paczki przed połączeniem.

Inpost kontakt telefoniczny 722 444 000 lub 801 400 100

Kurier UPS Standardups ups Kurier UPS Standard
UPS

Kurier UPS Standard

Czas dostawy zajmuje przeciętnie 1-2 dni robocze. Przesyłki są ubezpieczone do pełnej wartości. Wysyłkę realizujemy dla zamówień do maksymalnej kwoty 10 000 zł. Przesyłki są ubezpieczone do pełnej wartości.


11,00 zł

Przedpłata na konto bankowe

(posiadamy konto w banku PKO BP oraz CITI Bank Handlowy)

11,00 zł

Przelew natychmiastowy online

(płatność realizowana przez system płatności PayU . Przy tym sposobie płatności doliczana jest prowizja analogicznie 2% lub 1%)

Do każdej przesyłki jest doliczany dodatkowy koszt stanowiący pełne ubezpieczenie zamówienia. Koszt ubezpieczenia wynosi 0,1 % wartości złożonego zamówienia. W przypadku gdy kurierowi nie uda się dostarczyć przesyłki pod wskazany adres (z winy adresata), przesyłka zostanie przekierowana do najbliższego Access Point'u, gdzie będzie oczekiwać na odbiór, jeśli przesyłka nie będzie mogła zostać dostarczona do Access Point'u, zostanie zwrócona do nadawcy a nadawcy, opłata za brak odbioru wynosi równowartość przesyłki. Aby uzyskać informacje związane z swoją paczką po nadaniu należy kontaktować się bezpośrednio z infolinią pamiętaj przygotuj swój numer paczki przed połączeniem.

UPS 22 489 48 770

Wysyłka do punktu odbioru UPS Access Pointups ups Wysyłka do punktu odbioru UPS Access Point
UPS

Wysyłka do punktu odbioru UPS Access Poin

Czas dostawy zajmuje przeciętnie 1-2 dni robocze. Przesyłki są ubezpieczone do pełnej wartości. Maksymalna wartość zamówień do kwoty 10.000 zł, dotyczy zamówień złożonych do punktu access point.


11,00 zł

Przedpłata na konto bankowe

(posiadamy konto w banku PKO BP oraz CITI Bank Handlowy)

11,00 zł

Przelew natychmiastowy online

(płatność realizowana przez system płatności PayU . Przy tym sposobie płatności doliczana jest prowizja analogicznie 2% lub 1%) Darmowa dostawa "UPS Access Point" łączy się z innymi promocjami.

Do każdej przesyłki jest doliczany dodatkowy koszt stanowiący pełne ubezpieczenie zamówienia. Koszt ubezpieczenia wynosi 0,1 % wartości złożonego zamówienia. Aby uzyskać informacje związane z swoją paczką po nadaniu należy kontaktować się bezpośrednio z infolinią pamiętaj przygotuj swój numer paczki przed połączeniem.

UPS 22 489 48 770

ORLEN Paczkapocztex pocztex ORLEN Paczka
orlenpaczka

ORLEN Paczka

Przesyłki doręczane są najczęściej po drugim lub trzecim dniu roboczym od dnia nadania, jedynie w dni robocze, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Kwota maksymalna na jaką można złożyć zamówienie do punktu odbioru wynosi 2.500 zł. Maksymalny wymiar paczki wynosi: 19cm x 38cm x 60cm


11,00 zł

Przedpłata na konto bankowe

(posiadamy konto w banku PKO BP oraz CITI Bank Handlowy)

11,00 zł

Przelew natychmiastowy online

(płatność realizowana przez system płatności PayU . Przy tym sposobie płatności doliczana jest prowizja analogicznie 2% lub 1%)

Do każdej przesyłki jest doliczany dodatkowy koszt stanowiący pełne ubezpieczenie zamówienia. Koszt ubezpieczenia wynosi 0,1 % wartości złożonego zamówienia. Aby uzyskać informacje związane z swoją paczką po nadaniu należy kontaktować się bezpośrednio z infolinią pamiętaj przygotuj swój numer paczki przed połączeniem.

Orlen Paczka tel.: (24) 256 00 00 lub (24) 365 00 00.

Odbiór osobisty Odbiór osobisty

W przypadku wybrania opcji ODBIÓR OSOBISTY Twoje zamówienie będzie przechowywane bezpłatnie do 21 dni (kalendarzowych) od dnia oznaczenia go jako gotowe do odbioru. Możliwość odbioru zamówienia potwierdzamy w automatycznym komunikacie wysłanym drogą wiadomości e-mail. Termin 21 dni kalendarzowych jest liczony niezależnie od dni ustawowo wolnych od pracy oraz terminów w których placówka może być czasowo zamknięta. Po przekroczeniu okresu bezpłatnego przechowywania automatycznie będą pobierane opłaty zgodnie z CENNIKIEM . Końcowa opłata za przechowanie będzie wyliczana w momencie odbioru zamówienia.

UWAGA: Klienci indywidualni dokonujący transakcji anonimowych w placówce stacjonarnej, którzy nie wskazali swoich danych bilingowych oraz e-mailowych przed dniem 01.04.2022 roku będą rozliczani na podstawie uprzednio obowiązujących zasad do dnia 30.06.2022 roku (jest to zapis przejściowy, który nie ulegnie przedłużeniu. Po 30.06.2022 roku koszt usługi przechowania będzie liczony według zasad wprowadzonych dnia 01.04.2022 roku.

Odbiór osobisty możliwy jest tylko w siedzibie spółki w Warszawie przy ulicy Wiejskiej 11/1 w godzinach otwarcia placówki. Zobacz kontakt


0 zł

Gotówka/Pobranie

(płatność przy odbiorze przesyłki)

0 zł

Przedpłata na konto bankowe

(posiadamy konto w banku PKO BP oraz CITI Bank Handlowy)

0 zł

Przelew natychmiastowy online

(płatność realizowana przez system płatności PayU . Przy tym sposobie płatności doliczana jest prowizja analogicznie 2% lub 1%)

Wysyłka zamówień z odbiorów osobistych

Zamówienia z odbiorów osobistych będą wysyłane po uiszczeniu przez Klienta stosownej płatności, w formie wysyłki kurierskiej na adres zamieszkania wskazany przez Klienta w danych bilingowych. Nie ma możliwości zmiany i edycji tych danych. Do wyboru forma wysyłki Inpost Kurier standard (koszt zgodny z cennikiem dostaw) lub UPS (koszt zgodny z cennikiem dostaw) . Do opłaty za wysyłkę niezbędne jest również uiszczenie kosztu ubezpieczenia paczki wynoszące 0,1 % wartości zamówienia. W przypadku chęci uzyskania wyliczenia kosztów wysyłki i ubezpieczenia zapraszamy do kontaktu na adres e-mail: info@metalmarket.eu

Wysyłany do klienta depozyt nie może przekraczać wagi 20 kilogramów.

Czy można łączyć zamówienia z odbiorów osobistych?

Łączenie zamówień w przypadku odbioru osobistego nie jest możliwe, każde zamówienie traktowane jest jako odrębne i nie ma możliwości wydłużenia okresu bezpłatnego przechowywania, pomimo wybrania opcji 'połącz z innym zamówieniem'.


Jak liczone będą terminy?

Przykład 1: W dniu 1 kwietnia Klient otrzymał wiadomość e-mail potwierdzającą, że zamówienie jest gotowe do odbioru. Ostatnim dniem bezpłatnego przechowywania zamówienia będzie 22 kwietnia. Od dnia 23 kwietnia naliczane będą opłaty zgodnie z cennikiem oraz gramaturą (termin ten liczony jest niezależnie od dni ustawowo wolnych od pracy oraz terminów w których placówka może być tymczasowo zamknięta).

Przykład 2: Klient dokonał w placówce stacjonarnej transakcji anonimowej bez podania danych kontaktowych. Sprzedawca wskazuje podczas transakcji datę przygotowania zamówienia do odbioru jako 1 kwietnia. Ostatnim dniem bezpłatnego przechowywania zamówienia będzie 22 kwietnia. Od dnia 23 kwietnia naliczane będą opłaty zgodnie z cennikiem oraz gramaturą (termin ten liczony jest niezależnie od dni ustawowo wolnych od pracy oraz terminów w których placówka może być tymczasowo zamknięta).

Przykład 3: Zamówienie zostało złożone dnia 1 kwietnia w opcji terminowej z czasem oczekiwania do 30 dni. Prognozowana data przygotowania zamówienia przypada na dzień 1 maja. W przypadku wcześniejszej dostawy towaru sklep zastrzega możliwość wcześniejszego oznaczenia zamówienia jako gotowe do odbioru - zamówienie został oznaczone jako gotowe do odbioru dnia 23 kwietnia i od tej daty biegnie termin 21 dni bezpłatnego przechowywania (termin ten liczony jest niezależnie od dni ustawowo wolnych od pracy oraz terminów w których placówka może być tymczasowo zamknięta).

Przesyłki zagraniczne
Przesyłki zagraniczne Przesyłki zagraniczne

Przesyłki zagraniczne

FedEx (International Priority)
Miejsce czas czas koszt
Kanada* 67$  
USA* 67$  

*Przesyłki do Stanów Zjednoczonych oraz Kanady, dodatkowo realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej.

FedEx (International Priority) UPS
Miejsce czas czas koszt czas koszt
Włochy 1 dzień 64 EUR 3 dni 14,5 EUR
Austria 1 dzień 58 EUR 3 dni 12,5 EUR
Belgia 1 dzień 64 EUR 3 dni 13,8 EUR
Białoruś 2 dni 77 USD - -
Bułgaria 2 dni 77 USD 5 dni 13,8 EUR
Chorwacja 1 dzień 78 EUR 4 dni 14,5 EUR
CYPR 1 dzień 72 EUR 4 dni 80 EUR
Czechy 1 dzień 58 EUR 1 dzień 11,5 EUR
Dania 1 dzień 72 EUR 2 dni 13,8 EUR
Estonia 1 dzień 72 EUR 3 dni 13,8 EUR
Finlandia 1 dzień 72 EUR 3 dni 14,8 EUR
Francja 1 dzień 64 EUR 4 dni 13,8 EUR
Grecja 1 dzień 72 EUR 3 dni 16 EUR
Hiszpania 1 dzień 65 EUR 4 dni 14,50 EUR
Holandia 1 dzień 64 EUR 3 dni 13,8 EUR
Irlandia 1 dzień 64 EUR 3 dni 16,7 EUR
Islandia 2 dni 62 EUR 3 dni 16,7 EUR
Litwa 1 dzień 72 EUR 2 dni 13,8 EUR
Luxemburg 1 dzień 64 EUR 3 dni 14,5 EUR
Łotwa 1 dzień 72 EUR 3 dni 13,8 EUR
Mołdawia 2 dni 77 EUR - -
Niemcy 1 dzień 57 EUR 3 dni 11,5 EUR
Norwegia 2 dni 62 EUR - -
Portugalia 1 dzień 72 EUR 5 dni 16 EUR
Rosja 2 dni 72 USD - -
Rumunia 1 dzień 72 EUR 4 dni 13,40 EUR
Słowacja 1 dzień 72 EUR 3 dni 11,5 EUR
Słowenia 1 dzień 72 EUR 4 dni 22 EUR
Szwecja 1 dzień 72 EUR 4 dni 14,50 EUR
Ukraina 2 dni 77 USD - -
Węgry 1 dzień 57 EUR 4 dni 13,8 EUR
Wielka Brytania 1 dzień 64 EUR - -
Włochy 1 dzień 64 EUR 3 dni 14,5 EUR

Powyższe ceny obowiązują przy wysyłkach o standardowych rozmiarach i maksymalnej wartość 10000 jednostek walutowych w przypadku FedEx'u oraz kuriera UPS. Przy niestandardowych przesyłkach i zamówieniach na większą liczbę produktów, koszt dostawy jest ustalany indywidualnie w momencie potwierdzenia zamówienia.

**Do UE przesyłka jest dostarczona przez kuriera FedEx na następny dzień, do kraju spoza UE trwa to 2 dni (1 dzień na odprawę celną i 1 dzień na wysyłkę).

Inne usługi
Zamówienie za pobraniemi Zamówienie za pobraniem

Możliwość złożenia zamówienia za pobraniem dotyczy produktów które są dostępne na magazynie od ręki, ta kategoria produktów dostępna jest w zakładce - 'Dostępność 24h' .

Informujemy, że opcja złożenia zamówienia za pobraniem jest wyłączona od czwartku godziny 18:00 do niedzieli do godziny 18:00. W przypadku trudnośći z samodzielnym złożeniem zamówienia za pobraniem zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W przypadku dużej ilość zamówień sklep zastrzega sobie czasowe wyłączenie usługi.

Usługa jest nieczynna również w okresie przerw świątecznych.

UWAGA: W przypadku nieodebrania przesyłki za pobraniem Klient zostanie obciążony kosztem jaki wygenerował powrót paczki do magazynu (wyliczany każdorazowo w oparciu o wartość przesyłki) oraz kosztem ponownego nadania przesyłki i jej ubezpieczenia (ubezpieczenie stanowi 0,1 % wartości zamówienia)

Kwota ta zostanie obliczona i zaksięgowana jako saldo ujemne z koniecznością uregulowania stosownej należności przy kolejnej transakcji.

W przypadku złożenia zamówienia za pobraniem na kwotę przekraczającą wartość 5.000 PLN sklep zastrzega możliwość wstrzymania realizacji i zmienienia formy płatności na przedpłatę.

Sklep zastrzega możliwość ubiegania się o zwrot kosztów, które powstały w związku z nieodebraniem przesyłki za pobraniem przez Klienta również w sytuacji, gdy Klient nie będzie składał kolejnych zamówień.

Przechowywanie w skarbcu Przechowywanie w skarbcu

PRZECHOWYWANIE W SKARBCU
Nasi Klienci mają możliwość skorzystania z opcji przechowywania zamówienia w chronionym Skarbcu. Szczegóły usługi dostępne w zakładce informacyjnej dotyczącej przechowywania.

Podsumowaniem transakcji może być sporządzenie umowy depozytu na życzenie Klienta, w celu otrzymania umowy zachęcamy do kontaktu e-mailowego pod adresem biuro@metalmarket.eu

Konwój Konwój

KONWÓJ
Nasi Klienci w przypadku transakcji o dużej wartości mają możliwość skorzystania z usługi płatnego konwoju. Konwój dostarczany jest przez wyspecjalizowaną jednostkę na wskazany adres. Koszt usługi uzależniony jest od wartości zamówienia i miejsca doręczenia, indywidualną wycenę można otrzymać kierując stosowne pytanie na adres skrzynki e-mail biuro@metalmarket.eu

Tabela opłat za przechowywanie Tabela opłat za przechowywanie

Zmiany w cenniku od dnia 01.04.2022 r.

SREBRO
1,00 1 oz / dzień

1 rok
365  zł

1 Uncja Trojańska = 31,103 g

ZŁOTO
10,00 1 oz / dzień

1 rok
3650  zł

1 Uncja Trojańska = 31,103 g

PLATYNA
10,00 1 oz / dzień

1 rok
3650 zł

1 Uncja Trojańska = 31,103 g

PALLAD
10,00 1 oz / dzień

1 rok
3650 zł

1 Uncja Trojańska = 31,103 g

MIEDŹ
0,10 1 oz / dzień

1 rok
36.5 zł

1 Uncja Trojańska = 31,103 g

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 5552 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-19
OK
2024-07-17
polecam szczerze... szybko sprawnie i ceny bardzo fajne..... super
pixel