Zasady dotyczące zwrotów

Odstąpnienie umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

UWAGA: Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ww. prawo dotyczy tylko tych towarów, których cena nie zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym, tj. towarów niebędących towarami notowanymi. Informację tę znajdą Państwo również w naszym regulaminie, w §8. Możliwość odstąpienia od umowy nie jest możliwe w przypadku sztabek i monet ze złota, srebra, platyny i palladu.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem: 22 623 85 61 lub mailowy: biuro@wyrobymennicze.pl

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub, w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas: Metal Market Europe sp. z o.o, ul. Wiejska 11/1 00-480 Warszawa, o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednostronnego oświadczenia o rezygnacji. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, w terminie nieprzekraczającym 14 dni, od dnia, w którym otrzymaliśmy informację o Państwa rezygnacji. Zwrot płatności zostanie dokonany na konto, z którego dokonywali Państwo płatności, chyba że strony postanowią inaczej. Jednakże w żadnym przypadku nie ponoszą Państwo dodatkowych opłat, związanych z tym zwrotem.

Przekazanie rzeczy

Prosimy o odesłanie lub osobiste przekazanie rzeczy na adres: Metal Market Europe sp. z o.o., ul. Wiejska 11/1 00-480 Warszawa, w terminie nie później niż 14 dni, od dnia, w którym otrzymaliśmy informację o odstąpieniu przez Państwa od umowy. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

W przypadku odesłania zniszczonej rzeczy, odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości wynikające z nieprawidłowego używania. Zwroty będą uwzględnione po okazaniu dokumentu sprzedaży.

Na Państwa życzenie, na podany przez Państwa adres e-mail, może zostać wysłany do Państwa formularz odstąpienia od umowy.

Zapraszamy do kontaktu

Doradcy firmy Metal Market chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i udzielą niezbędnych informacji telefonicznie lub drogą e-mailową.

Skontaktuj się z nami »
Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 5518 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-28
polecam
2024-05-27
WSZYSTKO NA CZAS
pixel