Australijska jakość kruszcu

Australijska jakość i czystość kruszcu

Australijska jakość i czystość kruszcu

2022 Australijska oferta monet i sztab bulionowych

Mennica Perth Mint jest jednym z najbardziej zaufanych źródeł metali szlachetnych dla klientów z całego świata i już od ponad trzydziestu lat zapewnia gwarancję czystości, wagi i płynności kruszcu.

Dostępne w trzech metalach szlachetnych

99.99% czystego złota 99.99% czystego srebra 99.99% czystej platyny
Wyjątkowy bulion dla wymagających inwestorów

Wyjątkowy asortyment monet
i sztabek wytworzonych ze szczególną dbałością o detal

Specjalne zabezpieczenie
w postaci laserowego mikro-grawerunku

Prawny środek
płatniczy Australii

Corocznie zmieniane ikoniczne wizerunki Kangura, Kookaburry, Koali oraz Chińskiego Kalendarza Lunarnego

Szeroki wybór rozmiarów
od 1/20 uncji do 10 kilogramów

Niskie nakłady
kluczowych edycji

Monety pakowane pojedynczo
w akrylowe kapsle

Srebrne Kangury dostępne w menniczo zapieczętowanych tubach oraz monster boxach

Doskonała alternatywa inwestycyjna
w postaci wybijanych złotych sztabek z kangurem


O mennicy Perth Mint

Założona w 1899 roku podczas szczytu Zachodnioaustralijskiej gorączki złota, mennica Perth Mint zdobyła znakomitą reputację, którą zawdzięcza ciągłemu doskonaleniu menniczego rzemiosła.

Oprócz oferty na fizyczny bulion oraz zapewniania zróżnicowanych rozwiązań inwestycyjnych w metale szlachetne, mennica zarządza również jedną z największych, najbardziej rozwiniętych technologicznie i wysoko akredytowanych rafinerii złota i srebra na świecie. Pozyskana przez rząd Zachodniej Australii w 1970 roku mennica została w latach 80tych wyznaczona przez rząd Australii do oficjalnej produkcji i sprzedaży złotych, srebrnych oraz platynowych monet.


Gwarancja rządowa

Mennica Perth Mint stanowi w pełni własność rządu Zachodniej Australii, który nadzoruje wszystkie działania, przedsięwzięcia oraz zobowiązania mennicy – z uwzględnieniem czystości i wagi monet i sztabek. Ta szczególna gwarancja zapewnia klientom spokój i pewność że wysoko oceniany, niezależny podmiot polityczny w całości zabezpiecza ofertę mennicy.


THE PERTH MINT 2022
Nowa kolekcja monet bullionowych

Australijski Kangur 2022

Złote, srebrne oraz platynowe monety bulionowe

Skaczący po spalonej słońcem, czerwonej ziemi, pomiędzy naturalną roślinnością, bądź poszukujący cienia w pachnącym eukaliptusowym lesie, kangur jest tak wyjątkowy jak pradawny krajobraz którego stał się symbolem.

W hołdzie ikonicznemu wizerunkowi Australijskiej fauny, mennica Perth Mint ma zaszczyt zaprezentować nowy, zachwycający projekt tej najbardziej rozpoznawalnej serii Australijskich złotych monet bulionowych.

Oferowana jednocześnie ze srebrną oraz platynową wersją prezentującą klasyczny wizerunek, moneta Australijski Kangur ukazuje się w wyjątkowym trio tradycyjnych metali szlachetnych. Australijski Kangur 2022 - czytaj więcej...

2022 Rok Tygrysa

Złote, srebrne oraz platynowe monety bulionowe

Jako pierwsza na świecie mennica która rozpoczęła celebrowanie 12 zwierząt starożytnego Chińskiego kalendarza lunarnego, Perth Mint z przyjemnością kontynuuje trzecią serię słynnej kolekcji monet Australijskiego Lunara w złocie, srebrze oraz platynie. Zdecydowany, potężny, nieustraszony, pewny siebie – tygrys jest naturalnym przywódcą, którego wpływ stanowi błogosławieństwo dla tych urodzonych w jego roku. Złote, srebrne oraz platynowe monety Roku Tygrysa stanowią kontynuację powszechnie szanowanej i niezwykle cenionej kolekcji Australijskiego Lunara i usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających kolekcjonerów. 2022 Rok Tygrysa

2022 Rok Tygrysa

Australijski Koala

2022 Srebrne monety bulionowe

Nasycony pikantnymi, eukaliptusowymi liśćmi, łagodny koala spędza długie, senne godziny drzemiąc w gałęziach drzew leśnego baldachimu.

Ten najbardziej senny Australiski torbacz, będący niewyczerpaną inspiracją dla utalentowanych projektantów, poleguje ospale na gałęzi w tegorocznej odsłonie olśniewającej serii monet Koala.

Perth Mint z największą przyjemnością odsłania nowy, rozczulający wizerunek poszukiwanej przez kolekcjonerów serii monet bulionowych Australijski Koala na rocznik 2022. Australijski Koala

Kangur

Wybijane sztabki złota

Wartościowa alternatywa dla inwestorów w metale szlachetne, wybijane sztabki z kangurem oferują liczne korzyści.

Aby zapewnić doskonały wygląd każda sztabka złota próby 99.99% wybijana jest specjalnymi stemplami – w takim samym procesie produkcji jak przy wybijaniu monet. Sztabki występują w szerokim wyborze ośmiu rozmiarów od 1 grama do 10 uncji i prezentują znane na świecie logo mennicy Perth Mint z łabędziem na jednej stronie oraz charakterystyczny deseń z kangurami na drugiej.

Każda sztabka zapakowana jest w specjalny, ochronny certipack oraz opatrzona indywidualnym numerem seryjnym.


Popularne kolekcje metali
lokacyjnych
i kolekcjonerskich

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 5477 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-14
Ok
2024-05-07
Witam Jestem zadowolony i czekam ma dalsza współpracę jak jest teraz.pozdrawiam.
pixel